Masz opanowane już podstawy? Chcesz poznać kolejne możliwości arkuszy kalkulacyjnych z pakietu Microsoft Office? Szkolenie Excel Średnio Zaawansowany pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje i nauczyć się korzystać z narzędzi niezbędnych do wykonywania bardziej skomplikowanych operacji na danych, ich analizowania, a także przejrzystej prezentacji dla przełożonych i współpracowników.


Jeśli jesteś właścicielem firmy, zapisz na nasz kurs swój zespół! Szkolenie z Excel’a dla średnio zaawansowanych z pewnością usprawni wykonywanie codziennych obowiązków.

Czego możesz oczekiwać na kursie?

W trakcie dwóch dni wykładów, ćwiczeń oraz indywidualnych zajęć z trenerem przekażemy Ci aktualną wiedzę z zakresu funkcji matematycznych, informatycznych, a także logicznych i tekstowych. Poza tym na szkoleniu z Excel’a dla średnio zaawansowanych skupiamy się na walidacji danych, tworzeniu i modyfikowaniu wykresów, formatowaniu warunkowym czy wreszcie na tabelach przestawnych oraz prezentowaniu danych za pomocą bardziej skomplikowanych funkcji i komend.

Przydatne informacje

Przybliżony koszt: od 450zł netto / os. ___________________________ Całkowita długość szkolenia: 2 dni (16 h )

Rezerwacja