Kursy Excel, VBA, Access, SQL

Poznaj możliwości prostych arkuszy kalkulacyjnych. Aktualnie jest to niezbędne narzędzie do pracy praktycznie w każdej branży. Wiele pracodawców życzy sobie znajomości tego programu. Nasz Kurs Excel podstawowy poszerzy Twoje umiejętności i wprowadzi Cię w świat funkcji matematycznych, finansowych oraz bazodanowych. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które na co dzień używają już tego oprogramowania, ale sprawia im to wiele trudności i zabiera dużo czasu. Zdobądź najważniejszą wiedzę na temat korzystania z aplikacji.

Chciałbyś zdobyć umiejętności, które pomogą Ci w pisaniu formuł, edycji oraz analizie danych? Oferowany przez nas Kurs Excel Średnio Zaawansowany to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto szuka cennych wskazówek i rad, by ułatwić i przyśpieszyć najczęściej wykonywane czynności. Szkolenie pomoże wszystkim uczestnikom nie tylko poznać tajniki oprogramowania, ale również sposób ich praktycznego wykorzystywania. Wszystkie wykłady, prezentacje i ćwiczenia zostały specjalnie zaprojektowane, by sprzyjały wchłanianiu wiedzy.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą biegle posługiwać się programem Microsoft Office. Praktyczne warsztaty zaadresowane są do osób zainteresowanych poznaniem rozbudowanych funkcji aplikacji. Nasz Kurs Excel Zaawansowany to doskonała okazja, by nauczyć się sprawnie używać narzędzi operujących na dużych zestawieniach danych. Udział w warsztatach pomoże sprawnie i szybko zautomatyzować pracę z oprogramowaniem. Szkolenie oprócz teorii w postaci wykładów, prezentacji i filmików obejmuje również praktyczne ćwiczenia.

Szkolenia Visual Basic for Applications pomogą Ci poznać tajniki języka oprogramowania w jasny i przejrzysty sposób. Oferowany przez nas Kurs VBA skierowany jest dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat zasad tworzenia i pisania algorytmów. Nasi Klienci to zarówno osoby, które wcześniej nie miały styczności z kodowaniem, jak i te po długiej przerwie. Udział w warsztatach to sprawdzony sposób na automatyzację codziennie wykonywanych czynności. Praktyczne ćwiczenia w towarzystwie wykładów i prezentacji gwarantują znakomite efekty.

Chcesz nauczyć się sporządzać raporty w możliwie jak najkrótszym czasie, poprawiając jednocześnie ich jakość oraz zwiększając przejrzystość? Kurs Access pozwoli Ci poznać najważniejsze funkcje tego narzędzia do zarządzania bazami danych od Microsoftu! W trakcie szkolenia dowiesz się również więcej o konstrukcji tabel danych czy też formularzy. Nasi eksperci pokażą Ci ponadto, jak tworzyć i modyfikować kwerendy, a także zaprezentują kilka sztuczek ułatwiających raportowanie z wykorzystaniem tego programu.

Posiądź niezbędne podstawy i zacznij sprawnie posługiwać się tym językiem programowania do budowania kwerend w bazach danych. Nasz kurs SQL to przede wszystkim nauka ich pisania, uruchamiania oraz modyfikowania. Poza tym podczas szkolenia dowiesz się, jak wykonywać operacje na danych za pomocą Structured Query Language, a także jak je sortować, grupować oraz porządkować w inny sposób z wykorzystaniem jego poleceń. To niezbędna wiedza dla osób chcących pracować z takimi systemami jak Oracle czy MySQL.