Kursy Excel, VBA, Access, SQL

Poznaj możliwości prostych arkuszy kalkulacyjnych. Aktualnie jest to niezbędne narzędzie do pracy praktycznie w każdej branży. Wiele pracodawców życzy sobie znajomości tego programu. Nasz Kurs Excel podstawowy poszerzy Twoje umiejętności i wprowadzi Cię w świat funkcji matematycznych, finansowych oraz bazodanowych. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które na co dzień używają już tego oprogramowania, ale sprawia im to wiele trudności i zabiera dużo czasu. Zdobądź najważniejszą wiedzę na temat korzystania z aplikacji.

Chciałbyś zdobyć umiejętności, które pomogą Ci w pisaniu formuł, edycji oraz analizie danych? Oferowany przez nas Kurs Excel Średnio Zaawansowany to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto szuka cennych wskazówek i rad, by ułatwić i przyśpieszyć najczęściej wykonywane czynności. Szkolenie pomoże wszystkim uczestnikom nie tylko poznać tajniki oprogramowania, ale również sposób ich praktycznego wykorzystywania. Wszystkie wykłady, prezentacje i ćwiczenia zostały specjalnie zaprojektowane, by sprzyjały wchłanianiu wiedzy.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą biegle posługiwać się programem Microsoft Office. Praktyczne warsztaty zaadresowane są do osób zainteresowanych poznaniem rozbudowanych funkcji aplikacji. Nasz Kurs Excel Zaawansowany to doskonała okazja, by nauczyć się sprawnie używać narzędzi operujących na dużych zestawieniach danych. Udział w warsztatach pomoże sprawnie i szybko zautomatyzować pracę z oprogramowaniem. Szkolenie oprócz teorii w postaci wykładów, prezentacji i filmików obejmuje również praktyczne ćwiczenia.

Szkolenia Visual Basic for Applications pomogą Ci poznać tajniki języka oprogramowania w jasny i przejrzysty sposób. Oferowany przez nas Kurs VBA skierowany jest dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat zasad tworzenia i pisania algorytmów. Nasi Klienci to zarówno osoby, które wcześniej nie miały styczności z kodowaniem, jak i te po długiej przerwie. Udział w warsztatach to sprawdzony sposób na automatyzację codziennie wykonywanych czynności. Praktyczne ćwiczenia w towarzystwie wykładów i prezentacji gwarantują znakomite efekty.