VSQool

Firma działająca na polskim rynku od 2015 roku. Cieszymy się popularnością głównie w sektorze biznesowym, ale również mamy wielu klientów indywidualnych. Dobrą renomę budujemy na tym, co istotne, czyli wysoko wykwalifikowanej kadrze szkoleniowej z certyfikatami od Microsoftu.

Materiały

Na każdym ze szkoleń zostają rozdane materiały do śledzenia przebiegu szkoleń, jak również do dalszej samodzielnej pracy w domu. W materiałach można znaleźć wiele ćwiczeń i przykładów do zastosowania w codziennej pracy i nauce.

Progres

Nasze szkolenia są dopasowywane do poziomu grupy. Nigdy nie prowadzimy kursów w podobny sposób dla wszystkich grup, ponieważ każda grupa jest inna. Obserwujemy postępy uczestników i na tej podstawie dopasowujemy dalsze ćwiczenia i tematy.

Umiejętności

Największą uwagę przywiązujemy do tego, aby nasi uczestnicy wyszli z jak największą wiedzą praktyczną. Aby to osiągnąć na szkoleniach bardzo duży nacisk kładziony jest na ćwiczenia.

Komunikacja

Nasi trenerzy to nie tylko świetni fachowcy w swojej dziedzinie, ale również doskonali mentorzy. Każdy z naszych prowadzących podchodzi indywidualnie do każdego z uczestników, aby być pewnym czy wszystkie zagadnienia są wykonane poprawnie i zrozumiale.