VSQool

Wieloletnie doświadczenie w branży IT sprawiło, że nasze szkolenia Microsoft zdobyły niemałą popularność wśród wielu warszawskich przedsiębiorstw. Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z małymi firmami, jak i dużymi korporacjami. Co więcej, nasi stali Klienci chętnie do nas wracają, by szkolić swoje kadry w innych zakresach. O firmie Specjalizujemy się w szkoleniach Excel, VBA, Access oraz SQL. Zajęcia, które oferujemy, zawsze dopasowujemy indywidualnie do poziomu grupy uczestników. Do naszej pracy podchodzimy w pełni profesjonalnie. Wzięcie udziału w warsztatach to nie tylko uczęszczanie na serię wykładów w Warszawie w towarzystwie rzutnika. To również specjalnie zaprojektowane ćwiczenia praktyczne oraz materiały, które po spotkaniu można wykorzystać do nauki w domu. Dzięki naszym kursom nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, ale nauczysz się wykorzystywać ją w codziennej pracy i nauce. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zajmujemy się również tworzeniem specjalnych programów, które mają zautomatyzować pracę naszych Klientów. Oprogramowania tworzone są, by spełniać indywidualne oczekiwania oraz wymagania naszych Klientów, którzy szukają pomocy w lepszej analizie danych, sprzedaży czy zarządzaniu produkcją.

Materiały

Na każdym ze szkoleń zostają rozdane materiały do śledzenia przebiegu szkoleń, jak również do dalszej samodzielnej pracy w domu. W materiałach można znaleźć wiele ćwiczeń i przykładów do zastosowania w codziennej pracy i nauce.

Progres

Nasze szkolenia są dopasowywane do poziomu grupy. Nigdy nie prowadzimy kursów w podobny sposób dla wszystkich grup, ponieważ każda grupa jest inna. Obserwujemy postępy uczestników i na tej podstawie dopasowujemy dalsze ćwiczenia i tematy.

Umiejętności

Największą uwagę przywiązujemy do tego, aby nasi uczestnicy wyszli z jak największą wiedzą praktyczną. Aby to osiągnąć na szkoleniach bardzo duży nacisk kładziony jest na ćwiczenia.

Komunikacja

Nasi trenerzy to nie tylko świetni fachowcy w swojej dziedzinie, ale również doskonali mentorzy. Każdy z naszych prowadzących podchodzi indywidualnie do każdego z uczestników, aby być pewnym czy wszystkie zagadnienia są wykonane poprawnie i zrozumiale.